Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы (Келес ауданы мәслихатының «Келес аудандық аумақтық сайлау комиссиясы мүшелерін сайлау туралы» 11.01.2019 жылғы № 10-68-VІ шешімімен бекітілген. Түркістан облысы,  Келес ауданы, Абай ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, №83 үй,  «Жастар орталығы» ғимараты. Пошталық индексі 160905. Аудандық аумақтық сайлау комиссиясының телефон номерлері: 3-16-49, 3-03-01.   Р/с   Комиссия мүшелерінің тегі, аты, әкесінің …

2019 жылғы 9 маусымға тағайындалған Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын өткізу бойынша Келес ауданындағы аумақтық сайлау комиссиясы мен учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары және орналасқан жерлері мен шекаралары. Читать полностью »