Төтенше жағдай жариялағаннан бері полиция, әкімдік және дәрігерлер аяқтарына тік тұрып елге қызмет жасауда. Ал оларға құрмет көрсету біздің борышымыз

Бүгін БАҚ өкілдеріне Алия Ортаева әпкем үйінен ас демдеп постта тұрған азаматтарға ас таратып эстафета қылып жоладады. Мен бүгін Келес ауданы ерікті жастырымен Келес ауданындағы «Ақтөбе бақылау бекетіндегі» елге қызме етіп жатқан ағаларымызға ас беріп, алғысымызды айттып қайттық.

Бұл кіші эстафеталық қайрымды ісімізді өзімнің ауылым Қазығұрт ауданы жастарына жолдаймын. Бұл эстафетаның өзгешеліктері. Яғни 4-5 адамнан аспау керек. Таратқан кезде қолында қолғапы, бетінде маскасы және басында бас киім болу қажет. Бір сөзбен айтқанда сақтық шарасы толық жасалу қажет.