Хабарландыру !!!

2020 жылдың 27 қаңтардағы сағат 16.00-де Келес ауданының әкімдігі ғимаратында өткен Келес ауданындағы мемлекеттік меншіктегі және жер пайдалануға берілмеген шаруа немесе фермер қожалығын немесе ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін уақытша өтеулі жер пайдалану (жалға алу) құқығын беру туралы (сауда-саттықтың) конкурсының нәтижесі туралы.

Конкурс қорытындыларын шығару туралы 2020 жылдың 27 қаңтардағы №6 хаттамасымен Келес ауданындағы мемлекеттік меншіктегі және жер пайдалануға берілмеген ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелеріне құқықты сауда-саттықтың конкурс нысаны арқылы беру үшін конкурсты ұйымдастыру және өткізу жөніндегі жер комиссиясы мынадай ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

6-лот бойынша Қошқарата ауылдық округі аумағынан шаруа қожалығын жүргізу үшін 4,3 га суармалы егістік жер учаскесін өтеулі ұзақ 10 жылға жалға беру туралы конкурстың жеңімпазы болып Кулдасова Наргиза Абиловна танылсын.

8-лот бойынша Қошқарата ауылдық округі аумағынан шаруа қожалығын жүргізу үшін 2,0 га суармалы егістік жер учаскесін өтеулі ұзақ 10 жылға жалға беру туралы конкурстың жеңімпазы болып Селтанов Бегалы Сапарович танылсын.

13-лот бойынша Ошақты ауылдық округі аумағынан шаруа қожалығын жүргізу үшін 5,0 га суармалы егістік жер учаскесін жалға беру туралы конкурстың жеңімпазы болып Наушабек Нұрғиса Ахмадинұлы танылсын.

14-лот бойынша Біртілек ауылдық округі аумағынан шаруа қожалығын жүргізу үшін 2,0 га суармалы егістік жер учаскесін өтеулі ұзақ 10 жылға жалға беру туралы конкурстың жеңімпазы болып Раймбекова Фарида Кондыбаевна танылсын.

15; 16 -лоттар бойынша конкурстық ұсыныстардағы жалғыз қатысушы болуына байланысты, 23 лотқа қатысушы келмеуіне бойынша  жеңімпаздар анықталмады.