КЕЛЕС АУДАНЫ ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ САЙТЫ

Келес ауданының ауыл және ауылдық округтері әкімдерінің 2019 жылғы «әлеуметтік-экономикалық дамуының» негізгі көрсеткіштерінің орындалуы туралы ауыл және ауылдық округі тұрғындары алдындағы есеп берулерінің КЕСТЕСІ

Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 5 ақпандағы «Орталық атқарушы органдар басшыларының, әкімдердің, ұлттық жоғары оқу орындары ректорларының халыққа есеп беру кездесулерін өткізу туралы» № 190 Жарлығына сәйкес Келес ауданының ауыл және ауылдық округтері әкімдерінің 2019 жылғы «әлеуметтік-экономикалық дамуының» негізгі көрсеткіштерінің орындалуы туралы ауыл және ауылдық округі тұрғындары алдындағы есеп берулерінің КЕСТЕСІ

Ауыл және ауылдық округтерінің  атауы

Ауыл және ауылдық округтері әкімдерінің тегі, аты-жөні

Өткізілетін

күні

Кездесу саны

Уақыты

Елді мекен атауы

Елді мекен реттік саны

Өтетін орны

Жамбыл

Құрманалиев Бархия

 

 

27.01.2020 ж

 

 

 

1

сағат 11:00

Ащыкөл

1

№62 Н.Шойбеков атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты

2

сағат 15:00

Қалғансыр

2

№63 С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты

 

29.01.2020 ж

 

 

3

сағат 11:00

Майда бозай

3

№60 Жамбыл атындағы негізгі орта мектебінің ғимараты

4

сағат 15:00

Бекбота,

Байғабыл

4

5

№61 Абай атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты

Бозай

Қошуақов

Марат

Асқарұлы

27.01.2020 ж

 

 

5

сағат 11:00

Тентексай,

Шолантөбе

6

7

№58 Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты

6

сағат 15:00

Бозай

Тартоғай

8

9

№59 Б.Момышұлы атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты

Бірлік

 Арыстанбеков Оразхан

Тұрдыбайұлы

27.01.2020 ж

 

7

сағат 11:00

Бірлік

Қосөткел

Құрөзек

Мәдениет

Ащысай

10

11

12

13

14

Бірлік ауылдық мәдениет үйінің ғимараты

29.01.2020 ж

8

сағат 11:00

Жаңа тіршілік

Үшағаш

15

16

№56 Т.Белгібаев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты

Бірлесу

Еркинбекова Қарашаш Маханбеталиевна

28.01.2020 ж

 

 

9

 

сағат 11:00

Қазақстан

Берекелді

17

18

№33  «Жуантөбе»  жалпы орта мектебінің ғимараты

 

10

сағат 15:00

Дихан

28 Гвардия

19

20

28 Гвардия ауылдық клубы ғимараты

Жүзімдік

Смайлов Оразалы

Қамбарұлы

29.01.2020 ж

11

 

 

сағат 11:00

Жүзімдік

Оңтүстік

Бірлесу

21

22

23

№31 Ш.Уалиханов атындағы  жалпы орта мектебінің ғимараты

12

сағат 15:00

Ақсу

24

№32 жалпы орта мектебінің ғимараты

Ақтөбе

Джилкибаев Сулеймен Нурланович

 

 

 

 

 

30.01.2020 ж

 

13

сағат 10:00

Жуантөбе

М.Горький

Жаңадәуір

25

26

27

№36 М.Маметова атындағы  жалпы орта мектебінің ғимараты

14

сағат 12:00

Көгерту

Қызыләскер

Ақжар

Қаратөбе

28

29

30

31

Қызыләскер ауылдық мәдениет үйінің ғимараты

15

сағат 15:00

Ынтымақ

32

№37 Р.Қошқарбаев атындағы   жалпы орта мектебінің ғимараты

31.01.2020 ж

 

16

сағат 11:00

Көкбұлақ

Ғ.Мұратбаев

33

34

№40 Ғ.Мұратбаев атындағы  жалпы орта мектебінің ғимараты

17

сағат 15:00

Қияжол

Құйған

Бозсу

Ескі қорған

35

36

37

38

№43 «Болашақ» жалпы орта мектебінің ғимараты

Алпамыс батыр

Нұржауов Құрбан Туранович

31.01.2020 ж

 

18

сағат 11:00

Ақжол

39

Алпамыс батыр ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты

19

сағат 15:00

Қауыншы

40

№19 Б.Майлин атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты

Ұшқын

Байдосов Ғалымжан

Ахметдинұлы

31.01.2020 ж

20

сағат 11:00

Ұшқын

Қоралас

41

42

№20 Т.Бердияров атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты

21

сағат 15:00

Достық

43

 

№21  шағын жинақты жалпы орта мектебінің ғимараты

Қошқарата

Бекмұратов Қонай

Алтынбекұлы

29.01.2020 ж

 

22

сағат 11:00

 

Аманжар

Алғабас

Мақташы

44

45

46

№28 «Мақташы» жалпы орта мектебінің ғимараты

23

сағат 15:00

Қарабура

Жаңа қоныс

Бесауыл

47

48

49

№27 Н.Тілендиев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты

30.01.2020 ж

 

 

24

 

сағат 11:00

Бесқұбыр

50

Бесқұбыр ауылдық мәдениет үйінің ғимараты

25

сағат 15:00

Жамбыл

Бәйтерек

51

52

№26 «Келес» жалпы орта мектебінің ғимараты

 

31.01.2020 ж

 

26

 

сағат 11:00

1Мамыр

Шынар

53

54

№23 «1 Мамыр» жалпы орта мектебінің ғимараты

27

сағат 15:00

Қошқарата

Ұшқын

55

56

№22 З.Рустемов атындағы жалпы орта мектебінің ғимаратында

Ошақты

Ештаев Сейдахрам

Ахайұлы

28.01.2020 ж

 

28

 

сағат 10:00

Жиделі

Атақоныс

57

58

№53 «Құркелес» жалпы орта мектебінің ғимараты

29

сағат 12:00

С.Саттаров

Қаратал 

Бақшысай

59

60

61

№51 Ы.Алтынсарин атындағы  жалпы орта мектебінің ғимараты

30

сағат 15:00

Қоңыртөбе  

Сары жылға

62

63

№49 «Қоңыртөбе» жалпы орта мектебінің ғимараты

29.01.2020 ж

 

 

31

сағат 11:00

Береке         

Саңырау

Ынталы

64

65

66

№47 Д.Қонаев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты

32

сағат 15:00

Ошақты 

Жеті төбе 

Еңбек

67

68

69

Ошақты ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты

Біртілек

Халық

Кеңес

Мырзаұлы

29.01.2020 ж

33

сағат 10:00

Димитров

Керегетас

70

71

№13 Т.Бигельдинов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты

34

сағат 12:00

Еңбекші

Құрылыс

72

73

№12 Р.Әлібекұлы атындағы  жалпы орта мектебінің ғимараты

35

сағат 16:00

Шұқырсай 

 Аққорған

74

75

№8 Т.Бегманов атындағы  жалпы орта мектебінің ғимараты

30.01.2020 ж

 

36

сағат 11:00

Жолбасшы 

76

№11 «Жолбасшы»  жалпы орта мектебінің ғимараты

37

сағат 15:00

 Амангелді

 Көлтоған

77

78

№9 «Көлтоған»  жалпы орта мектебінің ғимараты

31.01.2020 ж

 

38

сағат 11:00

Біртілек

79

Біртілек ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты

39

сағат 15:00

Игілік

Шырылдақ

Жабайтөбе

80

81

82

№10 Игілік  жалпы орта мектебінің ғимараты

Абай

Абдирахманов Ерғали

Тастемірұлы

31.01.2020 ж

 

40

сағат 11:00

Абай ауылы

83

№13 колледжінің мәжіліс залы

41

сағат 15.00

Абай ауылы

№5  жалпы орта мектебі ғимаратының мәжіліс залы