Хабарландыру

Мемлекет басшысы Қ.Тоқаевтың «Халық үніне құлақ асатын мемлекет» тұжырымдамасын ілгерілету аясында жүктеген міндеттерді орындау мемлекеттік органдар жұмысының азаматтармен ашық қарым-қатынас жасауға бағытталған жаңа форматын жандандыру мәселесіне орай, 2019 жылдың 21-қарашасында сағ 15-00-де аудан әкімдігі ғимаратының мәжіліс залында аудан әкімі А.Ү.Есбаевтың Біріңғай (Ұлттық) азаматтарды қабылдау күні өтеді.
Ескертпе: Бірыңғай азаматтарды қабылдауға жазылу 2019 жылдың 21 қарашасына дейін жүзеге асырылады. Азаматтарды қабылдауға байланысты мәселелермен хабарласу үшін аудан әкімі аппараты жалпы, ақпараттандыру және әкімшілік бөлімше басшысының міндетін уақытша атқарушы Н.Қолдасовқа /сымтетігі 3-12-06/ хабарласуға болады.