ТҮРКІСТАННЫҢ ТҮЛЕУІНЕ КЕЛЕСТІКТЕР ҮЛЕС ҚОСУДА

Ағымдағы жылдың 11 – 12 қазанында Түркістан қаласы 16 сектор аумағына Келес ауданының азаматтар сенбілік жұмыстарын жүргізді. Түркістандағы бұл сенбілікте басты жұмыс ағаш отырғызу үшін шұңғымалар қазылып орны дайындалды. Аудан әкімінің тапсырмасына сәйкес отырғызылатын көшеттің топырағын құнарлы жерден алып, тыңайтқыштар дайындалды. Келес ауданынан 120 ға жуық азамат, 5 арнайы техника жұмылдырылды. Еске сала кетейік Түркістан қаласын абаттандыру жұмыстарын жүргізу үшін облыс әкімінің тапсырмасына сәйкес 16 секторға бөлініп, жұмыстар жүргізілу жоспарланған болатын. Соның 16 – секторында Келес ауданы, облыстық Денсаулық сақтау басқармасы және Түркістан қаласы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу бөлімі бекітілген-ді.