ХАБАРЛАНДЫРУ

Келес ауданы бойынша жергілікті атқарушы органдардағы Әдеп жөніндегі уәкілі Оразбеков Талғат Бегалыұлы 2019 жылдың 20 маусым күні сағат 15.00 де аудан әкімі аппараты ғимаратында мемлекеттік қызметшілерді және басқа да азаматтарды жеке қабылдау өткізеді.

Келес ауданы жергілікті атқарушы органдарының Әдеп жөніндегі уәкілі – мемлекеттік қызметшілердің қызметтік Әдеп нормаларының сақталуын және мемлекеттік қызмет, сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл туралы заңнама мен Қазақстан Республикасы мемлекеттік қызметшілерінің әдеп кодексін бұзушылықтардың профилактикасын қамтамасыз ету қызметін жүзеге асырады, сондай-ақ өз функциялары шегінде мемлекеттік қызметшілер мен азаматтарға консультация береді.

Жеке қабылдауға аудан әкімі аппаратындағы 3-09-20 сымтетік арқылы алдын ала жазылуға болады.