АУДАН ӘКІМІ ТҰРҒЫНДАРДЫ ЖЕКЕ СҰРАҚТАРМЕН ҚАБЫЛДАДЫ.

Бүгін, Келес ауданының әкімі Ақментай Есбаев әкім аппаратының жауапты қызметкерлерінің қатысуымен, азаматтарды жеке қабылдау өткізді.
Естеріңізге сала кетейік, бекітілген кесте бойынша, әр аптаның дүйсенбі күні сағат 16-00 де, аудан әкімі тұрғындардың жеке сұрақтары бойынша, қабылдау өткізіп, онда аудан тұрғындары әкіммен өздерін мазалаған мәселелер жөнінде ой бөлісіп, тиісті орындардан жауап ала алады.
Аталған қабылдау кезінде, аудан тұрғындары жайылым жер мәселесі жайында, тұрғын-үй-коммуналдық шаруашылық мәселелеріне қатысты өздерін мазалаған сұрақтармен бөлісті
Ақментай Есбаев аудан тұрғындары тарапынан қойылған сұрақтардың шешімін жан-жақты қарап, кейбір мәселелерді әкім аппаратының жауапты қызметкерлері мен аудандағы мекеме басшыларының құзырына белгіленген уақыт мерзімінде орындауды атап тапсырды.