Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттардың (сенім білдірілген адамдарының) Келес ауданы сайлаушыларымен КЕЗДЕСУ КЕСТЕСІ

Кездесуге арналған үй жайлардың орналасқан жері Өтетін күні мен уақыты
20.05.2019 ж 21.05.2019 ж 22.05.2019 ж
1 Абай ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, №84 үй,  «Келес аудандық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының мәжіліс залы Қ.К.Тоқаев

«Нұр Отан» партиясы

сағат 10.00

 

С.Түгел

«Ұлы дала қырандары» республикалық қоғамдық бірлестігі

сағат 12.00

А.С.Таспихов

«Қазақстан Республикасының Кәсіподақтар федерациясы» республикалық кәсіподақтар бірлестігі
сағат 10.00

 

Д.М.Еспаева

Қазақстанның «Ақ
жол» демократиялық
партиясы

сағат 12.00

 

Т.С.Рахымбеков

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
сағат 15.00

Ж.А.Ахметбеков

Қазақстан коммунистік халықтық партиясы
сағат 10.00

 

А.С.Косанов

«Ұлт тағдыры» ұлттық-патриоттық қозғалысы
сағат 12.00

 

2 Біртілек ауылдық округі, Аққорған ауылы, «№8 Т.Бегманова атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы 23.05.2019 ж 24.05.2019 ж 27.05.2019 ж
Қ.К.Тоқаев

«Нұр Отан» партиясы

сағат 10.00

 

С.Түгел

«Ұлы дала қырандары» республикалық қоғамдық бірлестігі

сағат 12.00

А.С.Таспихов

«Қазақстан Республикасының Кәсіподақтар федерациясы» республикалық кәсіподақтар бірлестігі
сағат 10.00

 

Д.М.Еспаева

Қазақстанның «Ақ
жол» демократиялық
партиясы

сағат 12.00

 

Т.С.Рахымбеков

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
сағат 15.00

Ж.А.Ахметбеков

Қазақстан коммунистік халықтық партиясы
сағат 10.00

 

А.С.Косанов

«Ұлт тағдыры» ұлттық-патриоттық қозғалысы
сағат 12.00

 

3 Қошқарата ауылдық округі, Бесқұбыр ауылы «Келес аудандық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының «Бесқұбыр» ауылдық мәдениет үйінің мәжіліс залы 28.05.2019 ж
Қ.К.Тоқаев

«Нұр Отан» партиясы

сағат 09.00

 

С.Түгел

«Ұлы дала қырандары» республикалық қоғамдық бірлестігі

сағат 12.00

А.С.Таспихов

«Қазақстан Республикасының Кәсіподақтар федерациясы» республикалық кәсіподақтар бірлестігі
сағат 10.00

 

Д.М.Еспаева

Қазақстанның «Ақ
жол» демократиялық
партиясы

сағат 13.00

 

Т.С.Рахымбеков

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
сағат 16.00

Ж.А.Ахметбеков

Қазақстан коммунистік халықтық партиясы
сағат 11.00

 

А.С.Косанов

«Ұлт тағдыры» ұлттық-патриоттық қозғалысы
сағат 15.00

 

4 Ұшқын ауылдық округі, Ұшқын ауылы,  «№20 Т.Бердияров атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы 29.05.2019 ж
Қ.К.Тоқаев

«Нұр Отан» партиясы

сағат 09.00

 

С.Түгел

«Ұлы дала қырандары» республикалық қоғамдық бірлестігі

сағат 12.00

А.С.Таспихов

«Қазақстан Республикасының Кәсіподақтар федерациясы» республикалық кәсіподақтар бірлестігі
сағат 10.00

 

Д.М.Еспаева

Қазақстанның «Ақ
жол» демократиялық
партиясы

сағат 13.00

 

Т.С.Рахымбеков

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
сағат 16.00

Ж.А.Ахметбеков

Қазақстан коммунистік халықтық партиясы
сағат 11.00

 

А.С.Косанов

«Ұлт тағдыры» ұлттық-патриоттық қозғалысы
сағат 15.00

 

5 Алпамыс батыр ауылдық округі, Ақжол ауылы «№18 С.Қожанов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы 30.05.2019 ж
Қ.К.Тоқаев

«Нұр Отан» партиясы

сағат 09.00

 

С.Түгел

«Ұлы дала қырандары» республикалық қоғамдық бірлестігі

сағат 12.00

А.С.Таспихов

«Қазақстан Республикасының Кәсіподақтар федерациясы» республикалық кәсіподақтар бірлестігі
сағат 10.00

 

Д.М.Еспаева

Қазақстанның «Ақ
жол» демократиялық
партиясы

сағат 13.00

 

Т.С.Рахымбеков

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
сағат 16.00

Ж.А.Ахметбеков

Қазақстан коммунистік халықтық партиясы
сағат 11.00

 

А.С.Косанов

«Ұлт тағдыры» ұлттық-патриоттық қозғалысы
сағат 15.00

 

6 Жүзімдік ауылдық округі, Жүзімдік ауылы, «№31 Ш.Уәлиханов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы 31.05.2019 ж
Қ.К.Тоқаев

«Нұр Отан» партиясы

сағат 09.00

 

С.Түгел

«Ұлы дала қырандары» республикалық қоғамдық бірлестігі

сағат 12.00

А.С.Таспихов

«Қазақстан Республикасының Кәсіподақтар федерациясы» республикалық кәсіподақтар бірлестігі
сағат 10.00

 

Д.М.Еспаева

Қазақстанның «Ақ
жол» демократиялық
партиясы

сағат 13.00

 

Т.С.Рахымбеков

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
сағат 16.00

Ж.А.Ахметбеков

Қазақстан коммунистік халықтық партиясы
сағат 11.00

 

А.С.Косанов

«Ұлт тағдыры» ұлттық-патриоттық қозғалысы
сағат 15.00

 

7 Бірлесу ауылдық округі, 28-гвардия ауылы, «Келес аудандық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының «28-гвардия» ауылдық клубының мәжіліс залы 03.06.2019 ж
Қ.К.Тоқаев

«Нұр Отан» партиясы

сағат 09.00

 

С.Түгел

«Ұлы дала қырандары» республикалық қоғамдық бірлестігі

сағат 12.00

А.С.Таспихов

«Қазақстан Республикасының Кәсіподақтар федерациясы» республикалық кәсіподақтар бірлестігі
сағат 10.00

 

Д.М.Еспаева

Қазақстанның «Ақ
жол» демократиялық
партиясы

сағат 13.00

 

Т.С.Рахымбеков

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
сағат 16.00

Ж.А.Ахметбеков

Қазақстан коммунистік халықтық партиясы
сағат 11.00

 

А.С.Косанов

«Ұлт тағдыры» ұлттық-патриоттық қозғалысы
сағат 15.00

 

8 Ақтөбе ауылдық округі, Қызыл әскер ауылы, «Келес аудандық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының «Қызыл әскер» ауылдық мәдениет үйінің мәжіліс залы 04.06.2019 ж
Қ.К.Тоқаев

«Нұр Отан» партиясы

сағат 09.00

 

С.Түгел

«Ұлы дала қырандары» республикалық қоғамдық бірлестігі

сағат 12.00

А.С.Таспихов

«Қазақстан Республикасының Кәсіподақтар федерациясы» республикалық кәсіподақтар бірлестігі
сағат 10.00

 

Д.М.Еспаева

Қазақстанның «Ақ
жол» демократиялық
партиясы

сағат 13.00

 

Т.С.Рахымбеков

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
сағат 16.00

Ж.А.Ахметбеков

Қазақстан коммунистік халықтық партиясы
сағат 11.00

 

А.С.Косанов

«Ұлт тағдыры» ұлттық-патриоттық қозғалысы
сағат 15.00

 

9 Бірлік  ауылдық округі, Бірлік ауылы, «Келес аудандық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының «Бірлік» ауылдық клубының мәжіліс залы 05.06.2019 ж
Қ.К.Тоқаев

«Нұр Отан» партиясы

сағат 09.00

 

С.Түгел

«Ұлы дала қырандары» республикалық қоғамдық бірлестігі

сағат 12.00

А.С.Таспихов

«Қазақстан Республикасының Кәсіподақтар федерациясы» республикалық кәсіподақтар бірлестігі
сағат 10.00

 

Д.М.Еспаева

Қазақстанның «Ақ
жол» демократиялық
партиясы

сағат 13.00

 

Т.С.Рахымбеков

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
сағат 16.00

Ж.А.Ахметбеков

Қазақстан коммунистік халықтық партиясы
сағат 11.00

 

А.С.Косанов

«Ұлт тағдыры» ұлттық-патриоттық қозғалысы
сағат 15.00

 

10 Ошақты ауылдық округі, Ошақты ауылы, «№46 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы 06.06.2019 ж
Қ.К.Тоқаев

«Нұр Отан» партиясы

сағат 09.00

 

С.Түгел

«Ұлы дала қырандары» республикалық қоғамдық бірлестігі

сағат 12.00

А.С.Таспихов

«Қазақстан Республикасының Кәсіподақтар федерациясы» республикалық кәсіподақтар бірлестігі
сағат 10.00

 

Д.М.Еспаева

Қазақстанның «Ақ
жол» демократиялық
партиясы

сағат 13.00

 

Т.С.Рахымбеков

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
сағат 16.00

Ж.А.Ахметбеков

Қазақстан коммунистік халықтық партиясы
сағат 11.00

 

А.С.Косанов

«Ұлт тағдыры» ұлттық-патриоттық қозғалысы
сағат 15.00

 

11 Бозай  ауылдық округі, Бозай ауылы, «Келес аудандық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының «Бозай» ауылдық мәдениет үйінің мәжіліс залы 07.06.2019 ж
Қ.К.Тоқаев

«Нұр Отан» партиясы

сағат 09.00

 

С.Түгел

«Ұлы дала қырандары» республикалық қоғамдық бірлестігі

сағат 12.00

А.С.Таспихов

«Қазақстан Республикасының Кәсіподақтар федерациясы» республикалық кәсіподақтар бірлестігі
сағат 10.00

 

Д.М.Еспаева

Қазақстанның «Ақ
жол» демократиялық
партиясы

сағат 13.00

 

Т.С.Рахымбеков

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
сағат 16.00

Ж.А.Ахметбеков

Қазақстан коммунистік халықтық партиясы
сағат 11.00

 

А.С.Косанов

«Ұлт тағдыры» ұлттық-патриоттық қозғалысы
сағат 15.00

 

12 Жамбыл ауылдық округі, Бекбота ауылы, «№61 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы 07.06.2019 ж
Қ.К.Тоқаев

«Нұр Отан» партиясы

сағат 09.00

 

С.Түгел

«Ұлы дала қырандары» республикалық қоғамдық бірлестігі

сағат 12.00

А.С.Таспихов

«Қазақстан Республикасының Кәсіподақтар федерациясы» республикалық кәсіподақтар бірлестігі
сағат 10.00

 

Д.М.Еспаева

Қазақстанның «Ақ
жол» демократиялық
партиясы

сағат 13.00

 

Т.С.Рахымбеков

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
сағат 16.00

Ж.А.Ахметбеков

Қазақстан коммунистік халықтық партиясы
сағат 11.00

 

А.С.Косанов

«Ұлт тағдыры» ұлттық-патриоттық қозғалысы
сағат 15.00

 

Келес аудандық аумақтық сайлау комиссиясы жергілікті атқарушы органымен келісе отырып бекіткен