АРНАЙЫ МОНИТОРИНГ ТОП МҮШЕЛЕРІ ТАНЫСТЫРЫЛДЫ

26 сәуір күні Келес ауданы әкімі аппаратының мәжіліс залында кездесу өткізіліп, Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Түркістан облысы бойынша департаменті және «Түркістан – адалдық алаңы» жобалық кеңсесінің жанынан құрылған Адалдық елшілері, арнайы мониторингтік, сондай-ақ лекторлық топтардың Келес ауданы бойынша мүшелері аудан активіне таныстырылды, сондай-ақ кездесу барысында аудан активіне 2018 жылғы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл туралы ұлттық баяндама таныстырылды.

«Түркістан-Адалдық Алаңы» аясында құрылған «Адалдық елшілері» жобасының аудандағы мүшесі

1. Келес ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Жастар ресурстық орталығының әлеуметтік қызметкері – Мұрат Сәуле Есімханқызы.

«ТҮРКІСТАН – АДАЛДЫҚ АЛАҢЫ» аясында құрылған лекторлық топтардың аудандағы мүшелері

1. Келес ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Жастар ресурстық орталығының талантты жастарды қолдау инспекторы Ілияс Ерболат Нұрғалиұлы.

2. Келес ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Жастар ресурстық орталығының жанынан құрылған Әлеуметтік психологиялық сүйемелдеу қызметі секторының әлеуметтік маманы Отарбаева Сауле Ертаевна.

Аудандық арнайы мониторингтік топ мүшелері

1. «Нұр Отан» партиясы Келес аудандық филиалы төрағасының бірінші орынбасары Жұмабеков Ахмет Абдраманович.

2. Келес аудандық мәслихатының депутаты Апсиков Нұрлан Сейітжаппарұлы.

3. Келес аудандық Жастар ресурстық орталығының директоры Бектаев

Эрнар Нуралиевич.

4. «№13 колледжі» МКҚК-нің директор орынбасары Оразымбетов Сакен Есбердиевич.

5. «№13 колледжі» МКҚК-нің жастар ұйымының жетекшісі Мамбетов Ербол.

6. «Келес келбеті» газетінің корреспонденті Жарылқасын Мақсат Баймухамбетұлы.