КЕЛЕС АУДАНЫ ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ САЙТЫ

2019 жылғы 9 маусымға тағайындалған Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын өткізу бойынша Келес ауданындағы аумақтық сайлау комиссиясы мен учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары және орналасқан жерлері мен шекаралары.

 

 
Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы
(Келес ауданы мәслихатының «Келес аудандық аумақтық сайлау комиссиясы мүшелерін сайлау туралы» 11.01.2019 жылғы № 10-68-VІ шешімімен бекітілген.
Түркістан облысы,  Келес ауданы, Абай ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, №83 үй,  «Жастар орталығы» ғимараты. Пошталық индексі 160905. Аудандық аумақтық сайлау комиссиясының телефон номерлері: 3-16-49, 3-03-01.
 
Р/с
 
Комиссия мүшелерінің тегі, аты, әкесінің аты
 
Туылған күні, айы, жылы
 
Ұлты
 
Білімі, мамандығы
 
Жұмыс орны, атқаратын қызметі
Қай партиядан немесе қоғамдық бірлестіктен ұсынылған
1
Альсеитов Жаппар Серикбаевич
20.01.1955
Қазақ
Жоғары, инженер- құрылысшы
Аудандық аумақтық сайлау комиссиясының төрағасы
«Нұр Отан» партиясының Түркістан облыстық филиалы
2
Абдиев Бахтияр Сапарович
24.04.1971
 
Қазақ
Жоғары, педагог
Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы төрағасының орынбасары, аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімінің басшысы
«Ауыл» халықтық демократиялық партиясы
3
Жүсіп Бахтияр Шадиярұлы
11.10.1955
 
Қазақ
Жоғары, инженер- механик
Аудандық аумақтық сайлау комиссиясының хатшысы
Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының облыстық филиалы
4
Жақсыбаев Ашим Абуович
18.03.1965
 
Қазақ
Орта, клуб меңгерушісі
Аудандық аумақтық сайлау комиссиясының мүшесі, Біртілек ауылдық округі, Жолбасшы ауылының клуб меңгерушісі
«Қазақстан Коммунистік Халық партиясы» облыстық комитеті
5
Усенов Ерлан Баратович
02.04.1964
 
Қазақ
Орта
Аудандық аумақтық сайлау комиссиясының мүшесі, жеке кәсіпкер, «Мақташы» ЖШС директоры
«Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің облыстық филиалы
6
Елеуишов Еркин Кадырбекович
10.05.1990
 
Қазақ
Жоғары, экономист
Аудандық аумақтық сайлау комиссиясының мүшесі, аудандық мәдениет үйінің қызметкері
«Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
7
Амангельдиев Санжар Наширович
13.10.1984
 
Қазақ
Жоғары, инженер- экономист
Аудандық аумақтық сайлау комиссиясының мүшесі, аудан әкімі аппаратының ұйымдастыру және мемлекеттік қызмет көрсету мониторингі бөлімшесінің бас инспекторы
«Қазақстандық салалық білім және ғылым
қызметкерлері кәсіптік одағының
Түркістан облыстық ұйымы»
қоғамдық бірлестігі
 
Келес ауданындағы сайлау учаскелерінің орналасқан жерлері, шекаралары және учаскелік сайлау комиссияларының
құрамдары 
(Келес ауданы әкімінің «Келес ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы» 16.11.2018 жылғы № 25 шешімімен (Түркістан облысының Әділет департаментінде 16.01.2018 жылы № 4785 болып тіркелген)  және  Келес аудандық мәслихатының «Келес ауданы бойынша учаскелік сайлау комиссияларының құрамы туралы» 11.01.2019 жылғы № 10-69-VІ шешімімен  бекітілген.)
 
Р/с
 
Сайлау учаскесінің нөмірі
Сайлау учаскесі орналасқан нысанның (дауыс беруге арналған үй-жай) атауы
Сайлау учаскесі орналасқан нысанның мекенжайы
Сайлау учаскесінің шекарасы
Сайлау комиссиясының құрамы, қай партиядан немесе қоғамдық бірлестіктен ұсынылған
Елді мекен
Көше
Үй
1
2
3
4
5
6
7
8
1
№322
№1 О.Есімов атындағы жалпы орта мектебі
Абай
Ә.Сәтбаев
№14
Абай ауылының С.Баубеков көшесінің 43-63 үйлері, Шаяхметов көшесінің 64-123 үйлері, М.Маметова, Аль-Фараби, Т.Бокин, Ы.Алтынсарин, Ә.Сатбаев, А.Сванбаев К.Көкебаева, А.Қожабаев көшелері толығымен, С.Сейфуллин көшесінің 10-20 үйлері, Әзімбай-ата көшесінің 8-12 үйлері, Д.Қонаев көшесінің 74-96 жұп санды үйлері, Т.Ташанов көшесінің 2-36 жұп санды үйлері,Жамбыл көшесінің 1-38 үйлері, Т.Рысқұлов көшесінің 29-47 үйлері.
Қасымбекова Нурия Шайхыдиновна – комиссия төрайымы, «Нұр Отан» партиясы
Абдалиева Анар  Султанқызы – комиссия төрайымының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Бухарбаев Бердибек Мадалиевич – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы.
Комиссия мүшелері:
Дауылов  Канат Сайфуддинович – «Қазақстан Коммунистік Халық» партиясы
Тургаев Темирхан Арыстанбекович – «Бірлік» Саяси партиясы
Лехова Маржан Жоржыевна – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Мырзамуратов Максат Кулахметович – «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
2
№323
№3 Ә.Молдағұлова атындағы  жалпы орта мектебі.
Абай
Т.Рыскұлов, 4-өткел,
№4 Б
Абай ауылының Т.Рысқұлов көшесінің 1-73 үйлері, Т.Рысқұлов №1,2,3,4 өткелдері толығымен, Амангелді, К.Умаров,Араншы, Р.Табылдиева, Абсаттар қажы, Е.Бахтыбаев, Ешан-ата, Қажымұқан, Атамекен, Егеменді,Т.Медеубеков,  Ә.Жангелдин көшелері толығымен, Жамбыл көшесінің 57-65 үйлері, Абай көшесінің 19-49 үйлері, С.Сейфуллин көшесінің 1-9 үйлері, Асан қайғы көшесінің 1-20 үйлері, Т.Ташанов көшесінің 1-15 тақ санды үйлері.
Илимшаева Лола Жарылқапқызы –  комиссия төрайымы, «Нұр Отан» партиясы
Мусаева Гүлден Қуандыққызы – комиссия төрайымының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Ботабеков Нурболат Абдурахманович комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Искандарова Дилфуза Шаробилдиновна – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Курмашева Жанна Аликовна – «Бірлік» Саяси партиясы
Сугиров Турганбек Ермекбаевич – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Мусаев Берик Зулпихарович –«Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының  Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
3
№324
Келес аудандық «Абай» мәдениет үйі
Абай
Т.Рыскұлов
№84
Абай ауылының  Д.Қонаев көшесінің 69-101 тақ санды үйлері, Д.Қонаев № 4,5,6,7,8 өткелдері толығымен, Т.Ташанов көшесінің 17-41 тақ санды үйлері, Әзімбай ата көшесінің 1-7 үйлері, Т.Рысқұлов көшесінің 74-94 үйлері,  Т.Рысқұлов № 6 өткелі толығымен, Шаяхметов көшесінің 1-13 үйлері, С.Апсиков, Қ.Әліқұлов, Ж.Абуов, Аяш-ата, Т.Бигелдинов, К.Байсеитова, Л.Жолдасов, Қойлыбаев, Бостандық көшелері толығымен, С.Баубеков көшесінің 1-42 үйлері, Т.Ташанов көшесінің 38-54 жұп санды үйлері, Араншы көшесінің 1-4 үйлері.
Мырзабекова Забираш Бекназымовна – комиссия төрайымы,  «Нұр Отан» партиясы
Наушабеков Жаркынбек Абазбекович – комиссия төрайымының орынбасары,»Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Утебаева Гулмира Уалихановна – комиссия хатшысы,  « Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Куштанова Майра Махмутовна – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Жакипова Нургул Мырзалиевна – «Бірлік» Саяси партиясы
Манахова Галия Канагатовна – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Есенаманов Арнур Жумагалиевич – «Қазақстандық салалық білім және ғылым  қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы»  қоғамдық бірлестігі
4
№325
№13 Колледж
Абай
Т.Рыскұлов
№105
Абай ауылының Т.Рысқұлов көшесінің 95-123 үйлері, А.Ергешов, К.Нишанов, Н.Акишев, Н.Жуматаев, Т.Тумышев, С.Малдыбеков, М.Юсупов, З.Рүстемов, Құрманғазы көшесі , Т.Есенов, Қожамберді батыр, Отан, Ынтымақ, Мәдениет, Т.Бегманова  көшелері толығымен.
Турсунбаев Ержан Нурманович комиссия төрағасы, «Нұр Отан» партиясы
Тузелов Калыбай Тузелович – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Мирзахметова Райса Исмайылқызы  комиссия хатшысы, « Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Жоракулова Альфия Куатовна- «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Маджитов Динислам Ерубайұлы – «Бірлік» Саяси партиясы
Мырзалиев Багдат Муратұлы – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Абдукаримова Жанар Ильясовна –«Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
5
№326
№6 Жамбыл атындағы бастауыш мектеп
Абай
Б.Стамбеков
№б/н
Абай ауылының Б.Стамбеков  көшесінің 19-37 үйлері, Ә.Сөлкебайқызы көшесінің 27-65 үйлері, М.Әуезов көшесінің 12-33 үйлері, Абдрахман би көшесінің 16-63 үйлері, Б.Ермеков, Алданазаров, Д.Қонаев көшесінің 1-63 тақ санды үйлері, Б.Оспанов, Е.Тоғызбайұлы, Ә.Сөлкебайқызы көшесінің 1-26 ұйлері, М.Әуезов көшесінің 1-11үйлері, Абдрахман би көшесінің 1-15 үйлері, Б.Стамбеков көшесінің 1-18 үйлері, Д.Қонаев көшесінің 2-30 жұп санды үйлері, Д.Қонаев №1-2 өткелдері толығымен.
Полатова Азиза Амангельдиевна –  комиссия төрайымы, «Нұр Отан» партиясы
Интимаков Жолдасбек Амандыкович – комиссия төрайымының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Тумашева Гулмира Тагибергеновна – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Келесбай Елдос Ергешбайұлы – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы
Онербаев Нұрдәулет Тұрдалыұлы – «Бірлік» Саяси партиясы қоғамдық бірлестігінің облыстық филиалы
Мырзамуратова Баян  Бақбергенқызы – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Тельбаева Зулпия  Шахуалиевна – «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
6
№327
№4 Ж.Баласағұн атындағы жалпы орта мектебі
Абай
Б.Қырғызалиев
№15в
Абай ауылының Абай көшесінің 1-17 және 46-50 үйлері, Абай 1-ші өткелі толығымен, Төле би, Әйтеке би, Қазыбек би, Б.Қырғызалиев, Р.Махатова, Ж.Садуов, Алпамыс батыр, Абылай хан Наурыз, Е.Хадекешов, Ырысты, Тәуелсіздік, Р.Ахметов, Тұран көшелері толығымен, Ә.Жылқышиев гүлзары толығымен,  М.Артықов көшесінің 1-115 тақ санды үйлері
Абилмажинова Кунсулу Сапарбековна – комиссия төрайымы,  «Нұр Отан» партиясы
Койлибаева Бибаим Алимхановна – комиссия төрайымының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Ибраймова Ұлжан Бектұрсынқызы  – комиссия хатшысы, « Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Нургалиева Рахила Маратовна – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Дауылов Жакипбек Сайфуддинович – «Бірлік» Саяси партиясы
Омарова Урзада Мустахимовна – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Исабаева Зульфия Латипбаевна – «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
7
№328
№2 Ө.Жәнібеков атындағы жалпы орта мектебі
Абай
М.Артықов
№5 в
Абай ауылының Ә.Молдағұлова,  Р.Мырзахметов, Жеңіс, Ж.Оспанов, Көктем, Игілік, Ақ алтын, Оңтүстік, Дәулет, Өркениет, Ә.Балтабаев көшелері толығымен
Сабитов Нариман Сабитович – комиссия төрағасы, «Нұр Отан» партиясы
Табылдиева Райхан Молдабековна – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Кудайбергенов Жарылкасын Джаксылыкович – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Бегимбетов Шамсутдин Муратович – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Мырзахметова Баян Калиевна – «Бірлік» Саяси партиясы
Тазабеков Берик Бахытович – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Орманова Әйгерім Бауыржанқызы – «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
8
№329
№5 жалпы орта мектебі
Абай
М.Артықов
№206
Абай ауылының М.Артықов көшесінің 2-126 жұп санды үйлері, Құрылыс, Бәйтерек, Б.Нұрлыбаев, А.Омаров, Қ.Сатпаев, М.Нархозиев, Б.Майлин, Қыш зауыты көшелері толығымен.
Айткулов  Пердебай Акимбаевич – комиссия төрағасы, «Нұр Отан» партиясы
Сарсенбай Буркитбай Жолдасулы – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Алдашов Жанибек Жуманович – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Сатымов Даулет Уалиханович – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Сырлашов Нургали Жумагулович – «Бірлік» Саяси партиясы
Тажибаев Сабит Талгатович – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Ермекбаев Нурлан Ергешбаевич – «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
9
№330
«Абай» Келес аудандық ауруханасы
Абай
Б.Қырғызалиев
№27а
«Абай» Келес аудандық ауруханасы
Мырзабеков Ғани Бахтиярович – комиссия төрағасы, «Нұр Отан» партиясы
Садыков Кенесбек Лесұлы – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Киркинбаева Кумис Оңғарқызы – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Абдуллаева Актоты Анарбековна – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Қалдыбаева Уржамал Сапарбайқызы – «Бірлік» Саяси партиясы
10
№331
№14 А.Иманов атындағы негізгі мектеп
Біртілек ауылдық округі, Димитров
Ақ бидай
№75
Амангелді учаскесі, Ақбидай, Ешанбау көшелері
толығымен
Кыдырбаева Мариямгуль Жарылгасыновна– комиссия төрайымы, «Нұр Отан» партиясы
Шеримбетов Бахтияр Джаманбаевич – комиссия төрайымының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық партиясы
Сабиркулова Нагима Абдрасуловна– комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Жаксыбаев Арысулан Ашимулы – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы
Рысбеков Нургазы Бердалиевич – «Бірлік» Саяси партиясы
11
№332
№13 Т.Бигельдинов атындағы жалпы орта мектебі
Біртілек ауылдық округі, Димитров
Құрылыс
№1
Димитров, Керегетас
ауылдары толығымен
Аскарова Айша Сражовна – комиссия төрайымы,»Нұр Отан» партиясы
Утепова Зоя Лесхановна – комиссия төрайымының орынбасары,»Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Удаманов Уалихан Бердиханович – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Кунешов Марат Шайхидинович – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Адилханов Ерлан Мырзабаевич – «Бірлік» Саяси партиясы
Бурабаева Гульмхан Амитовна – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Тулепбергенова Гульзада Ерболатовна – «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
12
№333
№12 Р.Әлібекұлы атындағы жалпы орта мектебі
Біртілек ауылдық округі, Еңбекші
Мүслім ата
№1
Еңбекші, Құрылыс
ауылдары толығымен
Калганбаев Садык Асилулы – комиссия төрағасы, «Нұр Отан» партиясы
Абдуалиев Болатбек Турманович – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Елемесов Ахметгали Бейсенгалиевич – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Абдраманов Жанторе Оралбаевич – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Есенов Кенжебек Меирбекович – «Бірлік» Саяси партиясы
Буханбаев Дауренбек Даулетович – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Алимбаев Тохтар Жаксылыкович – «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
13
№334
№11 «Жолбасшы»  жалпы орта мектебі
Біртілек ауылдық округі, Жолбасшы
Көктем
77а
Жолбасшы, Көлтоған
ауылдары толығымен
Космуратов Абдаким Сматуллаевич – комиссия төрағасы,  «Нұр Отан» партиясы
Тиллабаев Талгат Кыдырбаевич – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Сулейменов Ерик Токтарович – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Тургунов Пулат Куримбаевич – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Мурадимов Серик Пердебекович – «Бірлік» Саяси партиясы
Сариев Руслан Алядинович – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Алжанов Абай Гаппарович – «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
14
№335
№9 «Көлтоған» жалпы орта мектебі
Біртілек ауылдық округі, Амангелді
Ұйымшыл
№38
Амангелді
ауылы толығымен
Тұрсынбекова Қалдыгул Анаркуловна – комиссия төрайымы, «Нұр Отан» партиясы
Мұсабаев Амирхан Курмангазиевич – «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Абдимомынов Торежан Халенович – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Аккулов Бахыт Анарбекович – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Қосақбаев  Абай Сыдыкалиевич – «Бірлік» Саяси партиясы
Кудияров Нурдаулет Сапаралиевич – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Абдуллаев Нурбол Тойлыбаевич – «Қазақстандық салалық білім және ғылымқызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
15
№336
№10 «Игілік» жалпы орта мектебі
Біртілек ауылдық округі, Игілік
Сұңқар
№37
Игілік, Шырылдақ, Жабай төбе ауылдары толығымен
Полатов Кайыржан Медетович – комиссия төрағасы, «Нұр Отан» партиясы
Жумабеков Кайрат Намазович – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Рахимов Сабит Жамалбекович – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Турлыбеков Айдар Амангелдиевич – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Уалиев Баубек Арынович – «Бірлік» Саяси партиясы
Интимак Акажар Жолдасбекқызы – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Аристанбеков Оралхан Турдыбаевич – «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
16
№337
№17 «Еркіндік» жалпы орта мектебі.
Біртілек ауылдық округі, Біртілек
Б.Тәшімбетов
№17
Біртілек
ауылы толығымен
Артыкбаева Бану Сапарбаевна – комиссия төрайымы, «Нұр Отан» партиясы
Рахаева  Мухаббат Калдыбековна – комиссия төрайымының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Жумадилова Айсулу Бегимхановна – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Дарибаев Кенжебай Майлыбаевич – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Рахаев Бахтияр Бакирович – «Бірлік» Саяси партиясы
Бектанов Бекжан Шыныбаевич – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Жумадилов Ыргыз Ерболулы – «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
Абдухаликова Мухаббат Гафуровна– «Денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы»» Республикалық қоғамдық бірлестігі
Аманбаева Гулмира Досанқызы – «Келес ауданы бойынша бюджеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіптік одағы» қоғамдық бірлестігі Түркістан облыстық филиалы
17
№338
№8 Т.Бегманова атындағы жалпы орта мектебі.
Біртілек ауылдық округі, Аққорған
Ынтымақ
№70а
Аққорған, Шұқырсай
ауылдары толығымен
Алтыбаева Феруза Хакимовна – комиссия төрайымы, «Нұр Отан» партиясы
Калдыбеков Абилбек  Адилбекович – комиссия төрайымының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Сапарбеков Нурлан Бегимханович – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Рахимова  Дилнора Абдижаппаровна – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Абдиев Сеиткали Калибаевич – «Бірлік» Саяси партиясы
Туякбаева Сауле Абдуаликызы – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Азимбаев  Нурлыбек Мухамедалиевич – «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
18
№339
№25 С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебі.
Қошқарата ауылдық округі, Бесқұбыр
С.Сейфуллин
№1
Бескұбыр
ауылы толығымен
Ешанкулова Гульмира Ширинбековна – комиссия төрайымы, «Нұр Отан» партиясы
Аманбаев  Серик  Раджабович – комиссия төрайымының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Абдримова  Махира Маратовна – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Туртаева  Рахат  Тульбасиевна – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Сапарова Бактыгуль Лесбаевна – «Бірлік» Саяси партиясы
Утемисов Руслан Исмадиярович – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Ерназарова Мадина – «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
19
№340
№23 «1 мамыр» жалпы орта мектебі.
Қошқарата ауылдық округі, 1 Мамыр
Т.Бигельдинов
№49
1 мамыр, Шынар
ауылдары толығымен
Бейсеқұл Бақтыгул Шайдарқызы – комиссия төрайымы, «Нұр Отан» партиясы
Укибаев  Рахимжан Максумовна – комиссия төрайымының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Халыков Галымжан Абдрахымович – комиссия хатшысы,  «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Медетова Айсулу Тойлыбаевна – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Усенбаева Эльмира Бактияровна – «Бірлік» Саяси партиясы
Толеуов Кулмаханбет Ахметович – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Бейсеқұлов Мұрат Серікбайұлы – «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
Жумагулова Майра Кулбабаевна – «Денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы»» Республикалық қоғамдық бірлестігі
Базарбай Бақдаулет Нұрланұлы – «Келес ауданы бойынша бюджеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіптік одағы» қоғамдық бірлестігі Түркістан облыстық филиалы
20
№341
№22 З.Рүстемов атындағы жалпы орта мектебі.
Қошқарата ауылдық округі, Қошқарата
Өрісбаев
№ 3
Қошқарата
ауылы толығымен
Парманова Гулжан Ақжоловна комиссия төрайымы, «Нұр Отан» партиясы
Тажикулов Құрбанбек Табылдиевич – комиссия төрайымының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Ерназаров Зейлбек Калжигитович – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Жусипов Пердабай Икрамович – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Султанов Бекжан Нугматуллаевич –«Бірлік» Саяси партиясы  Ходжакулов Султанбек Аскарович –«Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Нұрахметжанұлы   Айтқожа –«Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
21
№342
№24 «Ұшқын» негізгі орта мектебі.
Қошқарата ауылдық округі, Ұшқын
Ә.Молдағұлова
№10
Ұшқын
ауылы толығымен
Ахметов Умирбек Сматиллаевич – комиссия төрағасы, «Нұр Отан» партиясы
Рахимбердиев Айдос Алмухамедугли – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Илимшаев Альсейт Жарылкапович – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Серикбаев Ташкенбай Серикбаевич –«Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Кайназаров Багдаулет Калыкбаевич –«Бірлік» Саяси партиясы
22
№343
№26 «Қызыл ту» жалпы орта мектебі.
Қошқарата ауылдық округі, Бәйтерек
Жеңіс
№17а
Бәйтерек, Жамбыл ауылы Қарлығаш көшесі, Жамбыл ауылы, Ұстаздар көшесі
Уразбаев Лесбек Шалкарович – комиссия төрағасы,  «Нұр Отан» партиясы
Санаев Бақдаулет Рахымбаевич – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Худайбергенов Баймуса Кудайкулович – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Абдраимова Акмарал Шералиевна -«Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Шакимов Дулат Кайратулы –«Бірлік» Саяси партиясы
Кутушев Медеу Сагинбекович – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Ергешбаев Султанбек Садыкбекович – «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
23
№344
№29 жалпы орта мектебі
Қошқарата ауылдық округі, Жамбыл-2
Қарлығаш
№22а
Бесауыл ауылы, Жамбыл ауылы, С.Қожанов көшесі, Ш.Тұрсынбаев
Егешова Улмекен Малкайдаровна – комиссия төрайымы, «Нұр Отан» партиясы
Жаңбырбаев Батырбек Исабекович – комиссия төрайымының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Калдаров Берик Урисбаевич – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Умирзахов Танирберди Серикбаевич – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Алимухамедов Эсанкелди Тулаганович – «Бірлік» Саяси партиясы
24
№345
№27 Н.Тілендиев атындағы жалпы орта мектебі.
Қошқарата ауылдық округі, Жаңа қоныс
Н.Тілендиев
№17
Қара бура, Жаңа-қоныс
ауылдары толығымен
Селтанов Бегалы Сапарович – комиссия төрағасы, «Нұр Отан» партиясы
Стыбаев Маулен Абдрахманович – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Умирбеков  Аманбай Калдарович – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Турымбетов  Курмангали Дарибаевич – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Абдрахимов  Даниел Мухамеддаминович –«Бірлік» Саяси партиясы
Туртаева Гаухар Оспановна – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Тлемисов Жандарбек Бекжанұлы –«Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
25
№346
№28 «Мақташы» жалпы орта мектебі.
Қошқарата ауылдық округі, Аманжар
А.Байтұрсынов
№1
Мақташы, Аманжар, Алғабас ауылдары толығымен
Асанов  Ербол Сейтович – комиссия төрағасы, «Нұр Отан» партиясы
Асабаев Талғат Акбердиевич – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Сапарбаева Нагима Нурмуханбетовна – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Жанбусунов Нурали Утенович- «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Исабаев Сейдали Пердебаевич – «Бірлік» Саяси партиясы
Кулдашев Бекдували Абдраманович – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Оразбаев Берик Кеншинович –«Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
26
№347
№20 Т.Бердияров атындағы жалпы орта мектебі.
Ұшқын ауылдық округі, Ұшқын
Д.Қонаев
№9
Ұшқын, Қоралас
ауылдары толығымен
Юсупов Ержан Ускенбаевич –  комиссия төрағасы, «Нұр Отан» партиясы
Маракулова Райхан Бектураевна – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Қожамжаров Рамазан Жусипович – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Абишов Серик Нуралиевич – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Наров Асыл Танатарович – «Бірлік» Саяси партиясы
Абишов Жапбарали Набиевич – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Кабланкулов Акбарали Аширбаевич – «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
Миралиев Батырбек Асилбекович – «Денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы»» Республикалық қоғамдық бірлестігі
Тагаев Аскар Аманбекулы – «Келес ауданы бойынша бюджеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіптік одағы» қоғамдық бірлестігі Түркістан облыстық филиалы
27
№348
№21 жалпы орта мектебі.
Ұшқын ауылдық округі, Достық
Береке
№6
Достық
ауылы толығымен
Жумакулов Талгат Абдирасилович – комиссия төрағасы, «Нұр Отан» партиясы
Талипова Айжамал Мекенбаевна – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Мухтаров Нурали Тухсанбаевич – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Арзанбек Бақдаулет Жарылкасынұлы – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Юсупов Карджав Тасимбекович – «Бірлік» Саяси партиясы
28
№349
№18 С.Қожанов атындағы жалпы орта мектебі.
Алпамыс батыр ауылдық округі, Ақжол
С.Қожанов
№23
Ақжол
ауылы толығымен
Инкарбаева Даметкен Садыбакасовна – комиссия төрайымы, «Нұр Отан» партиясы
Кадырбаев Алибек Зайнабилович – комиссия төрайымының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Балышов Шаншархан Ханадилович – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Пернешов Берик Шайбекович – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
СултанбаевБагланГалимжанович – «Бірлік» Саяси партиясы
Нуржауов Курбан Туранович – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Джумабеков Абдижамил Жамкурович – «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
29
№350
№19 Б.Майлин атындағы жалпы орта мектебі.
Алпамыс батыр ауылдық округі, Қауыншы
Б.Майлин
№50
Қауыншы
ауылы толығымен
Оралова  Камиля Калдыбековна  – комиссия төрайымы,  «Нұр Отан» партиясы
Байбатыров Колдас Орынбасарович – комиссия төрайымының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Тургынбаева Жанакул Тасбауовна – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Кирбасов Талгат Калдыбаевич – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы
Есенгельдиев Айдар Тунгишбаевич – «Бірлік» Саяси партиясы
Сейдазимов Сагимбек Кидиралиевич – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Ахметов Оралхан Абилович – «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
30
№351
№31 Ш.Уәлиханов атындағы жалпы орта мектебі.
Жүзімдік ауылдық округі, К.Маркс
Б.Қалмаханов
№86
Жүзімдік, Бірлесу, Оңтүстік ауылдары толығымен
Үсенов Қайрат Сугирбаевич – комиссия төрағасы,  «Нұр Отан» партиясы
Ботбаев Сабит Сыдыкович – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Туленов Амирхан Турганбекович – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Туленова Бибигуль Ахайевна – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Ахметов Сакен Ибраимович – «Бірлік» Саяси партиясы
Жумагулов Бақытжан Мырзагалиевич – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Сейтмамбетова Нуржамал Баймановна – «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
31
№352
№32 жалпы орта мектебі.
Жүзімдік ауылдық округі, Ақсу
Боханбик
№1
Ақсу
ауылы толығымен
Нурханов Жаксылык Алмуханович – комиссия төрағасы, «Нұр Отан» партиясы
Арапов Ержигит Ержанович – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Карабеков Акимбек Нуралиевич – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Смаилов Алдаберген Ергешович – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Юнусов Мади Ильсович – «Бірлік» Саяси партиясы
32
№353
№33 «Жуантөбе» жалпы орта мектебі.
Бірлесу ауылдық округі, Қазақстан
А.Баржақсиев
№28
Қазақстан, Берекелі
ауылдары толығымен
Каражанова Гульмира Утебековна – комиссия төрайымы,  «Нұр Отан» партиясы
Туртбаев Канат Байларович – комиссия төрайымының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Сманов Бекболат Абдуллаевич – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Алдабергенова Ақерке Асқаровна – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Ыбраһымов Темірлан Жұмабайұлы – «Бірлік» Саяси партиясы
Рисбек Орынбек Көпжанұлы – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Балтабаева Нафиза Кайрибековна – «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
33
№354
№34 А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектебі.
Бірлесу ауылдық округі,
28-гвардия
Кабанбай батыр
№34
28-гвардия, Дихан
ауылдары толығымен
Тиленов Жорабек Курбанбекович – комиссия төрағасы, «Нұр Отан» партиясы
Болсынбаев Адилхан Абдуманапович – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Молтакбаева Курманкул Конакбаевна – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Арыстанова Улбосын Хусановна – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Бектурсынов Нургали Нурахметович –«Бірлік» Саяси партиясы
34
№355
№35 А.Оразбаева атындағы жалпы орта мектебі.
Ақтөбе ауылдық округі, Жуантөбе
Ақдала
№66
Жуантөбе, М.Горький
ауылдары толығымен
Бугыбаев  Ербол Дуйсеханович – комиссия төрағасы, «Нұр Отан» партиясы
Тортбаев Бакдаулет Абдуокапович – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Койташов Абдиманап Абилдаевич – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Сергалиев Болатхан Уалиханович – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Калымбетов  Ергали Асанович – «Бірлік» Саяси партиясы
35
№356
№36 М.Мәметова атындағы жалпы орта мектебі.
Ақтөбе ауылдық округі, Жаңадәуір
Мектеп
№59
Жанадәуір
ауылы толығымен
 
Тахирова Айна Сагынтаевна – комиссия төрайымы, «Нұр Отан» партиясы
Елубаев Амандык Сарсенбайович – комиссия төрайымының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Бектегенова  Гулнар Амангелдиевна  – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Ешенқулова Кулай Сапаршаевна – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Елубаев Бакытжан Сарсенбаевич – «Бірлік» Саяси партиясы                                                         
Картабаев Нурсултан Амангелдыевич – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Айдарбеков Аширбек Кайрбекович – «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
36
№357
№37 Р.Қошқарбаев атындағы жалпы орта мектебі.
Ақтөбе ауылдық округі, Ынтымақ
Бейбітшілік
№2
Ынтымақ
ауылы толығымен
Жетписбаев Нуржан Уразбекович – комиссия төрағасы, «Нұр Отан» партиясы
 Юсипов Бегжанали Турсымбаевич – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Журабекова Умида Исмаиловна – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясының облыстық филиалы
Комиссия мүшелері:
Сулейменов Амангелди Раманкулович – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Домаев Оразали – «Бірлік» Саяси партиясы
Ашеев  Шынгыс Алшинбекович – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі              
Бакиров Наржигит Азаматович – «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
37
№358
№38 «Көгерту» жалпы орта мектебі.
Ақтөбе ауылдық округі, Көгерту
Достық
№1
Көгерту
ауылы толығымен
Ахметова Айжан Полатхановна – комиссия төрайымы, «Нұр Отан» партиясы
Файзов Мирзабай Елемесович – комиссия төрайымының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Есенкулова Айнур  Тагабаевна – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Жақыпбай Нүркен Байырбекұлы – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Таспулатов Жарылкасын Ондасинович – «Бірлік» Саяси партиясы
38
№359
№39 Л.Жолдасов атындағы жалпы орта мектебі.
Ақтөбе ауылдық округі, Қызыләскер
Ы.Алтынсарин
№18
Кызыләскер
ауылы толығымен
Жолдасов Мукаммедгапур Лесбекович – комиссия төрағасы, «Нұр Отан» партиясы                         
Туреханов Сейтнаби Сейтханович – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Турсынбаев Талгат Кайназарович –  комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
  Ескендеров Ахылбек Кожанович – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Ерназарова Айсара  Киркинбаевна – «Бірлік» Саяси партиясы
Алдияров Мурат Санайханович  – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Аширова Айгүл Козыбековна – «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі ұсынған.
39
№360
№41 Қ.Сатпаев атындағы жалпы орта мектебі.
Ақтөбе ауылдық округі, Қаратөбе
Егемендік
№224
Қаратөбе, Ақжар
ауылдары толығымен
Санаев Мусырманкул Турганбекович – комиссия төрағасы,  «Нұр Отан» партиясы                                          
Жолдасбеков Тулеген  Суханбердиевич – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Жұман Бағдаулет Фархатұлы – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Садыков Султанбек Турлыбекович – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Камалова  Олтинай  Дуйсеновна – «Бірлік» Саяси партиясы                           
Орынбеков Балтабек Кожагелдиевич – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Нурбаев Абдикадир Фазылович – «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
40
№361
№40 Ғ.Мұратбаев атындағы жалпы орта мектебі.
Ақтөбе ауылдық округі, Ғ.Мұрат-баев
Береке
№1
Ғ.Мұратбаев, Көкбұлақ
ауылдары толығымен
Ешанкулов Кадирбек Еркинбекович – комиссия төрағасы, «Нұр Отан» партиясы                                          
Бухарбаев Талгат Мадалиевич – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Кененбаев Досымбек Алгиевич – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Омаров Аскар Сатыбалдиевич – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Мырзабаев Бауыржан Турганович – «Бірлік» Саяси партиясы Жансейтов  Танирберди Турсунханович – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі                                                                                                                           Аккозиев Кадырбек Уматуллаевич – «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
41
№362
№45 С.Мұқанов атындағы бастауыш мектебі.
Ақтөбе ауылдық округі, Ескіқорған
Кеден
№3
Ескіқорған
ауылы толығымен
Оналбаев Бахадур Укибаевич – комиссия төрағасы, «Нұр Отан» партиясы
Турматов Мырзакарим Абжалович – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Рахматов Гайбулла Махамматалиевич – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Рахматов Бахтияр Махамматалиевич – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Косаков Валижан Жунускулович – «Бірлік» Саяси партиясы
42
№363
№43 «Болашақ» жалпы орта мектебі.
Ақтөбе ауылдық округі, Бозсу
Жаңағасыр
№107
Бозсу
ауылы толығымен
Жусипбаев Нуржигит Абдуалиевич – комиссия төрағасы,  «Нұр Отан» партиясы
 Каликулов Ержигит Маркабаевич – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Абдраймов Арапбай Шинасылович – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Бейсенов Урисбек Тешебаевич – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Данышбекова Динара Кураловна – «Бірлік» Саяси партиясы
43
№364
№44 «Сырдария» жалпы орта мектебі.
Ақтөбе ауылдық округі, Құйған
Қазына
№25
Қияжол, Құйған
ауылдары толығымен
Амангельдиев Нуртас Махамбеткулович – комиссия төрағасы, «Нұр Отан» партиясы
 Мырзахметов Ырысхан Жиенбекович – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Шеримбетов Бауыржан Молдабаевич – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Кубеев  Кабылбек  Елемесович – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Халов Манас Мекенбаевич – «Бірлік» Саяси партиясы
44
№365
№57 Ә.Жанкелдин атындағы жалпы орта мектебі.
Бірлік ауылдық округі, Бірлік
Қажымұқан
№5
Бірлік, Құйған, Қосөткел, Ащысай, Мәдениет
ауылдары толығымен
Серикбаев Муратбек Тулапович – комиссия төрағасы, «Нұр Отан» партиясы
Джунусбеков Сарсенбай Пулатбекович – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Дарменов Оразбай Мутанович – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Кошеков Талгат Курманаевич – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Джулдыбаев Багдаулет Абдуллаевич-«Бірлік» Саяси партиясы
Кауменова Меруерт Кулиясевна-«Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Малибеков Бахытжан Муханович –«Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
45
№366
№56 Т.Белгібаев атындағы жалпы орта мектебі.
Бірлік ауылдық округі, Жаңатіршілік
Х.Көбеев
№3
Жанатіршілік
ауылы толығымен
Пралиев Жиенбай Маханбетович – комиссия төрағасы,  «Нұр Отан» партиясы
Маменов  Бекжигит  Муталович – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Кансейтов Абдихадир Амирханович – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Дауан Нұрғали Кәрімбердіұлы-«Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Комекбаев Ермек Турдыбаевич-«Бірлік» Саяси партиясы
Жиренбаев Айтбай Тажибаевич-«Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Оразов Мухтар Сатыбалдиевич –«Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
46
№367
№55 «Ферма-4»  бастауыш мектебі.
Бірлік ауылдық округі, Үшағаш
Тәжібаев
№20
Үшағаш
ауылы толығымен
Найманбаев Сейдували Бердикулович – комиссия төрағасы, «Нұр Отан» партиясы
Уркинбаев Абдихалик Хужахметович – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Касымбекова Сулухан Тулепбергеновна – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Халыкбердиев  Куандык Уалиханович-«Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Алимкулов Нургали Дайрович-«Бірлік» Саяси партиясы
47
№368
№54 Т.Рыскұлов атындағы жалпы орта мектебі.
Ошақты ауылдық округі, Жиделі
Д.Қонаев
№64
Жиделі
ауылы толығымен
Орынбаев Муса Жолдасбекович – комиссия төрағасы, «Нұр Отан» партиясы
Замзамов Нуркен Сеилбекович – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Танирбергенов Демеу Жуматайулы  – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Исахов Алибек Шорабекович – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Тургынбаев Усербай Агабекович – «Бірлік» Саяси партиясы
48
№369
№53 «Құркелес» жалпы орта мектебі.
Ошақты ауылдық округі, Атақоныс
С.Қожанов
№52
Атақоныс
ауылы толығымен
Ташибаев Жанхазы Кошкарбаевич – комиссия төрағасы, «Нұр Отан» партиясы
Ақбердиев Оразбек Адамбекович – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Бишов Сайлаубек Аманкелдиевич – комиссия хатшысы, «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Комиссия мүшелері:
Оразкулова Жанар Жаксыбаевна – «Ақ жол» демократиялық партиясы
Лаканов Бауыржан Мамырулы – «Бірлік» Саяси партиясы
49
№370
№51  Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебі.
Ошақты ауылдық округі, С.Саттаров
М.Әуезов
№24
С.Саттаров
ауылы толығымен
Сабитов Абай Шмадиярович – комиссия төрағасы, «Нұр Отан» партиясы
Туреханов Улыкбек Ендибайулы – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Рахым Ғани Майлыұлы – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Серикбаев Канат Шотыбаевич – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы» облыстық комитеті
Бактыбаев Абай Абуович – «Бірлік» Саяси партиясы
50
№371
№52 С.Бегалин атындағы жалпы орта мектебі.
Ошақты ауылдық округі, Қаратал
Н.Абдиров
№28
Қаратал, Бақшысай 
ауылдары толығымен
Бекжанова Гулжас Мамбеталиевна – комиссия төрайымы, «Нұр Отан» партиясы
Жақып Жанарысхан Мырзаханұлы – комиссия төрайымының орынбасары,»Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Орынбеков Сакен Сайлаубекович – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Накыпбеков Абдисадик Насирханович – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Абдухаимов Абдыгали Абдуалиевич –«Бірлік» Саяси партиясы
51
№372
№49 «Қоныртөбе» жалпы орта мектебі.
Ошақты ауылдық округі, Қоңыртөбе
Ш.Айманов
№18
Қоңыртөбе, Сарыжылға
ауылдары толығымен
Ерсейтов Нурдаулет Ермаханович – комиссия төрағасы, «Нұр Отан» партиясы
Ережепов Намаз Сапарулы  – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясының облыстық филиалы
Кеншинбаев Тилеген Оразымбетович – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Онланов Талапкул Есиркепович– «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы» облыстық комитеті
Ергешов Нуртаза Абдирахимович – «Бірлік» Саяси партиясы
Жарылкасинов АбдисаламСайдахметович – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Әлжанұлы Бекбосын – «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
52
№373
№47  Д.Қонаев
 атындағы жалпы орта мектебі.
Ошақты ауылдық округі, Береке
Ж.Жақсыбеков
№76
Береке, Саңырау, Ынталы
ауылдары толығымен
Мырзақұл Оспан Жылтыбайұлы – комиссия төрағасы, «Нұр Отан» партиясы
Жүндібаев Нұрсұлтан Әшірбайұлы – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Успеков Мухан Тастанкулович – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Жаксылыков Орынбасар Куандыкович – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы» облыстық комитеті
Арыстанов Нұрсұлтан Абдіғалиұлы – «Бірлік» Саяси партиясы
Тасболатова Меруерт Бухарбековна – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Тургынбаева Багила Тажикбаевна – «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
53
№374
№46 Абай атындағы жалпы орта мектебі.
Ошақты ауылдық округі, Ошақты
С.Мұқанов
№48
Ошақты, Жетітөбе, Еңбек  
ауылдары толығымен
Миржанов Мирзекарим Досанович – комиссия төрағасы, «Нұр Отан» партиясы
ДинасиловАбдурасил Алгибаевич – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясының облыстық филиалы
Жолбарисов Шалкар Тажибаевич – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
 Комиссия мүшелері:
Бертаев Шохан Лесбекович – «Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Сыдықов Бағлан Ұласбекұлы – «Бірлік» Саяси партиясы
Сманов Исламбек Байболатович – «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі
Кулматова Карлыгаш Курамисовна – «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі
Бердиходжаева ГульмираСапарбековна – «Денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы»» Республикалық қоғамдық бірлестігі
Турекулов Кайрат Куралович – «Келес ауданы бойынша бюджеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіптік одағы» қоғамдық бірлестігі Түркістан облыстық филиалы
54
№375
«Бозай» Мәдениет үйі
Бозай ауылдық округі, Бозай
Қазыбек би
№20
Бозай, Тартоғай
ауылдары толығымен
Букшараев Марат Алпысбаевич – комиссия төрағасы,  «Нұр Отан» партиясы
Алимханов Жулдибай Пайзханович – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Хайтмедов Марат Аширханович – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Хидиров Абдумалик Сарыкулович-«Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Налибеков  Жасұлан Данабайұлы-«Бірлік» Саяси партиясы
55
№376
№58 Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебі.
Бозай ауылдық округі, Тентексай
Ш.Қалдаяков
№20
Тентексай, Шолантөбе
ауылдары толығымен
Ералиев Убайдулла Абдирович – комиссия төрағасы, «Нұр Отан» партиясы
Танабаев Сафарали Райханович – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Келдибекова Болдыкыз Базаровна – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Туратаева  Арайлым Жандарқызы-«Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Утеева Нагима Абдухаевна-«Бірлік» Саяси партиясы
56
№377
«Жамбыл» Мәдениет үйі
Жамбыл ауылдық округі, Бекбота
Жамбыл
№65
Бекбота, Байғабыл, Майдабозай ауылдары толығымен
Алтеев Динмухамет Дуйсеханулы – комиссия төрағасы,  «Нұр Отан» партиясы
Хамидов Бегмурза Арапбаевич – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Уакбаев Кенесбай Бурибаевич – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Алтеев Нурболат Батырбаевич-«Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Абдиев Шералы Бердалиевич-«Бірлік» Саяси партиясы
57
№378
№62 Н.Шойбеков атындағы жалпы орта мектебі.
Жамбыл ауылдық округі, Ащыкөл
Бейбітшілік
№70
Ащыкөл  ауылы толығымен
Байдуллаев Талгат Аманкелдиевич комиссия төрағасы,  «Нұр Отан» партиясы
Байадилов Ерлан Сайлауович комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Шуйбеков Усен Батырович комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
 Комиссия мүшелері:
Дарменшеев Тимирали Ахметович«Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Нишанбаев Тагабай Кантбекович –«Бірлік» Саяси партиясы
58
№379
№63 С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебі.
Жамбыл ауылдық округі, Қалғансыр
Егемендік
№99
Қалғансыр ауылы толығымен
Байгалиев Бердихан Адаимханович – комиссия төрағасы, «Нұр Отан» партиясы
Умаров Ербол Уралович комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» Халықтық-демократиялық патриоттық партиясы
Бердикулов Мамыр Адилбекович комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы
Комиссия мүшелері:
Ахмедов  Садыбек Жасузакович«Қазақстан Коммунистік Халық партиясы»
Кордабаев Нуржан Аманұлы«Бірлік» Саяси партиясы