ХАБАРЛАНДЫРУ

ҚОҒАМДЫҚ ТЫҢДАУ ӨТКІЗІЛЕДІ

Сарыағаш және Келес аудандарынан өтетін жол учаскелерінің өту аумағындағы «1-ші техникалық санаттағы Түркістан облысының 4 жолақты автомобиль жолдарын салу мен пайдалану» жөнінде техника–экономикалық ақтау консецессиалдық жобасы бойыншаТүркістан облыстық филиалы АҚ «ҰҚ ҚазАвтоЖол» және жоба мекемесі өкілдерінің қатысуымен қоғамдық тыңдау өткізіледі.

Тыңдау Сарыағаш ауданы әкімдігінің үлкен мәжіліс залында 2018 жылғы 12 қараша күні сағат 15.00-де, Келес ауданы әкімдігінің мәжіліс залында 13 қараша күні сағат 15.00-де өтеді.

Аудан орталықтары тұрғындарын, ауылдық округтер әкімдерін, ұйымдар басшыларын, осы жолда іргелес шаруа қожалықтары төрағаларын, мүдделі тұлғаларды, сондай-ақ барлық ниет білдірген азаматтарды тыңдауға қатысуларын сұранамыз.

Хабарласу мекен жайы:

1. Шымкент қаласы, Клокова көшесі, 108, Кубенов Руслан Зарипұлы, сымтетік: + 7 702 633 7979.
  2. «Астана Инженерлік орталығы» ЖШС, Астана қаласы, Железнодорожный ауданы, Байырқұм көшесі, 23/1 үй, сымтетік: 8(7172) 94-70-55.