Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес

БІЗ ЖЕМҚОРЛЫҚҚА ҚАРСЫМЫЗ

Әзіл күлкі әрине күлмекке жақсы, десекте ауқымды, астарлы әзілдер адамның көңілін жадырататыны рас. Осы мақсатта Келес ауданы Жүзімдік ауылдық округі №31 Ш. Уалиханов атындағы жалпы орта мектебінде жастарды өнерге баулу, сахна мәдениетін қалыптастыру мақсатында мектепаралық Жайдарман сайысы болып өтті. Жайдарманшылар келген көрерменнің көңілін көтеріп қана қоймай, өздерінің астарлы әзілдерімен әділ-қазы алқаларының көңілінен шықты. Аталмыш сайысқа қатысушы әрбір жайдарманшының көзінде оты, көкірегінде отанға деген патриоттылығы және бойында ағып тұрған қаны елге, жерге деген сүйіспеншілігінің арқасы. Әрбір жас Қазақ елінің өз жерінің патриоты болса еліміздің өркендеуінің негізі. Ал бойында патриоттық сезімі бар осы әрбір ел ертеңі.